אקשן בשישי


דווקא עכשיו, כשהקורונה סגרה הכל...הפארק הארצי למנהיגות פתוח!


יום אקשן לילדים והורים (בוגרי כיתה ד' ומעלה)


בשישי 7 ובשישי 14 באוגוסט 2020.
בשעות 14:00-9:00
במתקנים הכי שווים בארץ

שישי באקשן ...

דווקא עכשיו, כשהקורונה סגרה הכל, הפארק הארצי למנהיגות פתוח!עיריית אריאל, קרן אריאל לפיתוח והחברה העירונית "גוונים אריאל" מזמינות
שישי 28.8 9:00-14:00
אריאל | י"ז אב תש"פ 07.08.2020 | 08:30
שניות
דקות
שעות
ימים
שישי בפארק


יום אקשן לילדים והורים (בוגרי כיתה ד' ומעלה)
המרכז הארצי לפיתוח מנהיגות באריאל
הצטרפו לפעילות כיפית, משמעותית ומגבשת!
איפה?
בחורש טבעי המשקיף על הנוף השומרוני, בכניסה לעיר אריאל נמצא המרכז הארצי לפיתוח מנהיגות.

מה עושים?
ארבעה מתקנים הפתוחים בהתאם להוראות התו הסגול משלבים חוויה מגבשת, ערכים, חיבור למקורות ודיונים בונים. ליבת התוכנית מעודדת את המשתתפים לעסוק בבירור ייעודם בחיים, ובלמידה על רוח המנהיגות התנ"כית והיישום האישי של עקרונות ערכיים אלה בחיי האורחים. הפעילות המרכז המתבססת על ארבעה מרכיבים עיקריים: העצמה אישית, פיתוח עבודת צוות, מעגלי עיבוד, שילוב הסיפור התנכ"י וגיבורי התנ"ך.
אילו מתקנים יש?
1.
מתקן הT.D.C. - המתקן הנמוך - מתקן נמוך ייחודי שמיועד לליטוש עבודת צוות ומנהיגות לקבוצות. המשתתפים נדרשים לניהול קבוצה תוך הערכת סיכונים משותפים.
2.
מתקן "קפיצת האמונה" - על המשתתף לטפס מאובטח על עמוד בגובה של 8 מטרים ולזנק לפי החלטתו למוט תלוי ממולו ולנסות להתלות עליו בשתי ידיו. הערך המרכזי של מתקן זה הוא: לקיחת החלטות, דבקות במשימה וכוח רצון – וביצוען תוך ניהול סיכונים, הערכת הכלים. (מתקן מיועד לבוגרי כיתה ו' ומעלה בלבד)
3.
"קיר טיפוס" מתקן ייחודי המתנשא לגובה של 12 מטר והמעוצב עבור משתתפים מכל רמות הטיפוס. בתחילת הטיפוס, על המטפס לקבוע לעצמו את היעד אליו הוא רוצה להגיע, לתאם עם המשלח ולהתחיל לטפס, בעזרת בזיזים מיוחדים הקבועים לאורכו ולרוחבו של הקיר.
4.
"המגדל האלפיני" מתקן גובה ייחודי , הטיפוס על המתקן מצריך חשיבה מרחבית, כושר אלתור, חשיבה מחוץ לקופסא, עבודת הצוותים מגיעה למיקסום יכולות הצוותים כקבוצה וכבודדים.

צור קשר

שלחו